Зв’язатися з нами

Відділ збуту:

Міський: 77-22-82

моб.: +380675317128 Роман.

Відсів гранітний 0-5 мм.

Відсів гранітний - продукт дроблення граніту або побічний продукт при переробці граніту на щебінь. Залежно від виду і кольору гранотсева, він знаходить широке застосування в будівництві та в декоруванні. Відсів, являє собою, найменшу фракцію щебеню, але це не впливає, істотно, на його експлуатаційних характеристиках, так як він не поступається за фізико-механічними властивостями щебеню. Відсів характеризується зносостійкістю, стійкістю до механічного впливу, впливу вологи, впливу високих і низьких температур. Є екологічно чистим і не впливає негативно на здоров'я людини. Ціна на гранвідсів нижче, ніж на щебінь, отже, його використання буде економічно вигідним.

Щебінь гранітний фракції 5-10 мм.

Щебінь гранітний 5 10, розміри якого знаходяться в межах 5-10 мм, використовується в основному для виробництва бетону. Щільність щебеню з граніту знаходиться в межах 1,38 г / см³.

Щебінь гранітний фракції 10-15 мм.

Дрібний щебінь 10-15 мм знайшов широке застосування: дорожнє будівництво, як заповнювач для залізобетонних конструкцій і важких бетонів; пристрій верхніх шарів асфальтобетонних покриттів; приготування асфальтобетонних сумішей (ЩМА).

Щебінь гранітний фракції 10-20 мм.

Використовується у виробництві особливо міцного і твердого бетону, в роботах з фундаментом будівель, а також для дорожніх і аеродромних покриттів;

Піщано-щебенева суміш 0-20 мм.

ПЩС - найдрібніша фракція гранітного щебеню, в строгому розумінні - не відноситься до щебеню, а є побічним продуктом при його виготовленні. Застосовується як декоративний матеріал для обробки, а також для відсипання доріжок і доріг, дитячих та спортивних майданчиків; для виготовлення бетонних виробів, зокрема з поверхнею «митого бетону».

Щебенево - піщана суміш ЩПС - 0-40 мм.

Дорожні суміші або щебенево-піщана суміш (ЩПС) - нерудний матеріал, створюється шляхом змішування фракцій 20 * 40, 5 * 20, 5 * 10 і 0 * 5. Для економії часу і коштів на техніку для расклінцовкі. Суть расклінцовкі полягає в заповненні пустот між зернами щебеню більшої фракції зернами щебеню дрібної фракції. Таким чином досягається найбільша щільність щебеневої основи. Дорожня суміш проста і ефективна, вона добре укочується і не розшаровується, а тому найкращим чином підходить для влаштування основ доріг 1, 2 і 3 категорій Найбільшим попитом користуються суміші 0-40 мм. Саме вони на сьогоднішній день найчастіше використовуються при будівництві .. Даний матеріал дуже зручний і це економія на техніці і якості дорожнього полотна, так як расклінцовка займає мінімальний термін, а якість на вищому рівні. Навіть без асфальтного покриття така дорога служить довгі роки.

Щебенево - піщана суміш ЩПС - 0-70 мм.

Дорожні суміші або щебенево-піщана суміш (ЩПС) - нерудний матеріал, створюється шляхом змішування фракцій 20 * 40, 40 * 70, 5 * 20, 5 * 10 і 0 * 5. Також придатний для расклінцовкі.

Щебінь гранітний фракції 5-20 мм.

5-20 мм. Використовується у виробництві бетону і конструкцій з нього, у фундаментних роботах, при заливці мостових конструкцій, мостового полотна, дорожніх і аеродромних покриттів підстав.

Щебінь гранітний фракції 20-40 мм.

20-40 мм - середня фракція. Застосовується у виробництві бетону, залізобетонних конструкцій, у будівництві автодоріг, при закладці фундаменту і зведенні виробничих будівель.

Щебінь гранітний фракції 40-70 мм.

40-70 мм - велика фракція, використовується у виробництві бетону, масивних конструкцій з нього і на роботи з великим обсягом бетону. Застосовується також у дорожньому будівництві в межах населених пунктів, при зведенні виробничих будівель і споруд.

Камінь бутовий максимальний розмір 220-350 мм. (БУТ)

бутовий камінь, Застосовується для забутовок, в габіонах, в декоративних цілях, звичайно для обробки зборів, водойм, басейнів.

uk
en_US uk