КОНСУЛЬТАЦІЯ

ВИЇЗД НА ОБ’ЄКТ

БЕЗКОШТОВНО

+38 067-530-21-64

+38 05366-5-18-57

начальник  

бурової дільниці

Владилен

АНАЛІЗ І ВИСНОВОК

ГІДРОГЕОЛОГІЇ

БЕЗКОШТОВНО

на підставі існуючої бази гідрогеологічних матеріалів підприємства

 СКЛАДАННЯ   КОШТОРИСУ

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

ВИКОНАННЯ РОБІТ

підготовчі, цехові роботи (закупівля матеріалів, виготовлення фільтрів, індивідуальних конструктивних вузлів)

буріння свердловини

будівництво насосної станції (монтаж насоса, системи управління насосом)

підключення до водопроводу

ЗАВЕРШЕННЯ РОБІТ

передача технічної документації (Паспорт свердловини, акти прихованих робіт)

рекомендації по експлуатації свердловини і обладнання

Свердловини промислові.

Для централізованого водопостачання, промислових і сільськогосподарських підприємств Бурим свердловини з високою продуктивністю (дебітом) і гарантією якості.

Конструкція свердловини залежить від Ваших вихідних умов і геологічного розрізу місцевості.

Буріння свердловин виконуємо самохідними буровими установками 1БА15В, УРБ2,5.

ВИДИ БУРІННЯ І ЦІНИ

                                               

Характеристики

Роторне з прямою промивкою

Роторне зі зворотним промиванням

Глибина,м

10 – 500 м

10 – 150 м

Ціна * грн. за погонний метр

от 850 грн/пог.м.

от 2100 грн/пог.м.

Діаметр буріння, мм

190,5 – 520 мм

295,3 – 393,7 мм

Дебіт свердловини, м3/г.

10 – 60 м3/час.

30 – 120 м3/час.

Додаткова спецтехніка

водовоз з ємністю до 6м3, екскаватор, автокран

водовоз з ємністю від 6м3, компресор з вихідним тиском 10-15Атм / продуктивністю 15-34м3 / хв. екскаватор, автокран

Переваги

ціна, глибина

дебіт, швидкість виконання робіт

Недоліки

дебіт, швидкість виконання робіт

ціна

* У вартість входить буріння, обсадка свердловини і відкачування. Ціна свердловини залежить від глибини залягання води, розташування вашої ділянки, якості матеріалів.

Буріння побутових свердловин на воду і їх облаштування

Ми займаємося бурінням свердловин на воду малого діаметра для приватних осіб на присадибних ділянках продуктивністю до м 3/ г. з використанням труб ПВХ, сталевих.

Вартість буріння від 320 грн. за 1 погонний метр.

Ви можете з нами зв’язатися

Email: bur@gornyac.com

Зв’язатися з нами

Бурова дільниця:

Міський: (0536) 5-18-57

моб.: +380675302164 Владилен.

ГЕОТЕРМАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ

           Активний розвиток теплоенергетики останнім часом призвело до того, що негативний вплив на навколишнє середовище значно зросла. Перш за все, основну частину викидів в навколишнє середовище становить діяльність теплоелектростанцій, які в якості основного палива використовують вугілля та мазут. Особливо висока частка викидів на мазутних теплоелектроцентралях, так як вони погіршують екологічну обстановку на території їх установки, яка в багатьох містах далека від досконалості. У зв’язку з цим відбуваються глобальні розробки нових видів забезпечення населення теплоенергією, при цьому не завдаючи істотної шкоди навколишньому середовищу. Вже зараз багато теплоелектроцентралі переводяться на газ. Зараз кількість таких теплоелектростанцій становить достатню кількість і продовжує збільшуватися. Їх застосування дозволяє значно поліпшити екологічну обстановку. Особливо велика їх роль в містах з великими металургійними потужностями, які сильно позначаються на стані навколишнього середовища. Однак, не дивлячись на активне застосування теплоелектроцентралей, що працюють на газі, вони все одно не можуть згладити ті негативні диспропорції в структурі забезпечення теплоенергією, так як частка газових теплоелектростанцій порівняно невелика в порівнянні зі звичайними видами теплоелектроцентралей. Тому в даний час починають застосовувати інші види теплоджерел для забезпечення тепла в будинках, серед яких найбільш широке застосування отримало теплопостачання на основі геотермальних теплових насосів.

         Геотермальне опалення являє собою систему виробництва теплоенергії на основі застосування природних факторів. Вони є основою для вироблення теплоенергії, яка надходить в будинки жителів.


Основа геотермального теплопостачання тепловий насос, який забезпечує вироблення і транспортування теплової енергії. В більшості випадків
геотермальні теплові насоси розташовуються в приміщенні, а в землю опускається теплообмінник. Вони використовують грунтову воду, яка, проходячи через насос, нагрівається, тим самим забезпечуючи підтримку в будинках жителів стабільної і постійної температури, яка забезпечує комфортне проживання. Їх перевага полягає в тому, що вони не тільки забезпечують доставку тепла, але крім цього і гарячої води, при цьому не надаючи негативного впливу на навколишнє середовище.

Геотермальне опаленняпринципово новий вид опалення, який розповсюджений не дуже широко, але поступове розуміння їх важливості для збереження екологічного середовища призводить до їх широкому застосуванню геотермального опалення й геотермальних теплонасосів в якості основи теплопостачання міст.

Ви можете з нами зв’язатися.

Email: bur@gornyac.com

Зв’язатися з нами

Бурова дільниця:

Міський: (0536) 5-18-57

моб.: +380675302164 Владилен.

uk
en_US uk